ساعت مچی سون فرایدی

جستجوی پیشرفته

آشنایی با برند سون فرایدی
سون فرایدی برندی نوپا است که در سال ۲۰۱۲ توسط دان نیدر و طراح خود آرنو دووال در سوئیس تاسیس شد. شرکت سون فرایدی تنها با ۱۱ سال فعالیت توانست به برندی محبوب و جهانی تبدیل شود و درحال حاضر در بیش از ۹۰ کشور دنیا نمایندگی‌های رسمی فروش آن در حال فعالیت هستند. ساعت‌های سون فرایدی از مواد با کیفیت و مقاومی مانند فولاد ضد زنگ، PVD، لایه‌های نایلونی و کربن ساخته شده است. طراحی‌های ساعت‌های سون فرایدی با الهام از صنعت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مختلف و ترکیب خلاقیت با ظاهری منحصر به‌فرد ارائه می‌شوند؛ همچنین این کمپانی علاوه بر ساعت، عینک آفتابی، لباس و لوازم جانبی هم ارائه می‌کند. 
برای آشنایی بیشتر با ویژگی‌های محصولات این برند و قیمت ساعت های سون فرایدی در این مطلب با ما همراه باشید.
ویژگی‌های ساعت سون فرایدی
ساعت‌های سون فرایدی دارای طراحی خارق‌العاده و ویژگی‌هایی منحصر به فرد هستند که در ادامه به تعدادی از این خصوصیات می‌پردازیم:
●    احراز هویت با تکنولوژی NFC: ساعت‌های سون فرایدی دارای یک تراشه NFC هستند که با استفاده از اپلیکیشن مخصوص آن می‌توانید اصالت و اطلاعات ساعت خود را بررسی کنید.
●    مکانیزم تغییر بند سریع (FSC): ساعت‌های سون فرایدی دارای یک مکانیزم منحصر به فرد هستند که به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی بند ساعت خود را تغییر دهید.
●    صفحه نمایش پیچیده: ساعت‌های سون فرایدی دارای صفحه نمایش چند لایه هستند که با چندین عقربه و نشانگر روی همدیگر در طرح‌های متفاوت عرضه می‌شوند.
●    قابلیت خودکار: ساعت‌های سون فرایدی دارای موتور خودکار هستند که با حرکات مچ دست شما به طور مداوم شارژ می‌شوند.
●    طراحی صنعتی نوآورانه: طراحی ساعت‌های سون فرایدی با الهام از صنعت هوا فضا، خودرو، موسیقی و… است و با استفاده از مواد باکیفیت و رنگ‌های متفاوتی تولید می‌شوند.
کالکشن‌های ساعت سون فرایدی
ساعت‌های سون فرایدی به چند کالکشن مختلف تقسیم می‌شوند که هر یک ویژگی‌ها و خصوصیات خاص خود را دارند. در ادامه به معرفی هر مجموعه و مدل‌های برتر آن می‌پردازیم:
کالکشن P: این مجموعه اولین کالکشن سون فرایدی است که در سال ۲۰۱۲ به بازار عرضه شد. ساعت‌های این کالکشن به شکل مستطیل گوشه‌دار هستند و قطر آن‌ها ۴۷ میلی‌متر است. این مدل‌ها به یک صفحه نمایش بزرگ و گرد مجهزند که با استفاده از انیمیشن‌رینگ نشان‌دهنده ساعت، دقیقه و ثانیه زیبایی دو چندانی به محصول می‌بخشند. این ساعت‌ها با الهام از طراحی صنعتی و موتورسیکلت‌های قدیمی ساخته شده‌اند.
برخی از مدل‌های معروف این کالکشن که با حرف انگلیسی P به همراه عدد نشان داده می‌شوند، عبارتند از:
P1/01: این مدل به رنگ نقره‌ای بوده و با الگوی صفحه کلید صنعتی طراحی شده است. قاب این ساعت از جنس استیل ضد زنگ بوده و بند آن از جیر مصنوعی ساخته شده است.
P2/01: این مدل به رنگ قهوه‌ای بوده و با الگوی چوب صنعتی طراحی شده است. قاب این ساعت از جنس استیل ضد زنگ با پوشش PVD قهوه‌ای بوده و بند آن از جیر طبیعی ساخته شده است.
P3/07: این مدل به رنگ قرمز بوده و با الگوی توربین هواپیما طراحی شده است. قاب این ساعت از جنس پلاستیک پلی‌کربنات بوده و بند آن از سیلیکون ساخته شده است.
کالکشن M: این کالکشن در سال ۲۰۱۴ عرضه شد و مدل‌های آن به شکل مربع گوشه‌دار هستند. این ساعت‌ها دارای ۴ صفحه نمایش هستند که نشان دهنده ساعت، دقیقه، ثانیه و روز هفته است. ساعت‌های این کالکشن مجهز به مکانیزم منحصربه‌فردی به نام Fast Strap Changer) FSC) هستند که به وسیله آن قابلیت تغییر رنگ و جنس بند را دارند.
این مجموعه نیز دارای چندین مدل است که با حروف انگلیسی مشخص می‌شوند. برخی از مدل‌های معروف آن عبارتند از:
M1/01: رنگ این مدل خاکستری بوده و با الهام از لوله‌کشی صنعتی طراحی شده است. قاب این ساعت از جنس استیل ضد زنگ بوده و بند آن از جیر مصنوعی ساخته شده است.
M2/02: این مدل رنگ برنز دارد و با الهام از چرخ‌دنده صنعتی طراحی شده است. قاب این ساعت از جنس استیل ضد زنگ با پوشش PVD برنز بوده و بند آن از جیر طبیعی ساخته شده است.
M3/01: این مدل دارای رنگ سفید بوده و با الهام از توربو شارژر خودرو طراحی شده است. قاب این ساعت از جنس پلاستیک پلی‌کربنات بوده و بند آن از جیر مصنوعی ساخته شده است.
کالکشن S: این کالکشن در سال ۲۰۱۵ عرضه شد و ساعت‌های آن به شکل مستطیل گرد است. قطر این ساعت‌ها ۴۷ میلی‌متر بوده و صفحه نمایش آن‌ها متشکل از عقربه، دایره و پروانه نشانگر ساعت، دقیقه و ثانیه است. برخی از مدل‌های معروف این کالکشن عبارتند از:
S1/01: این مدل به رنگ نقره‌ای بوده و با الهام از تسمه نقاله صنعتی طراحی شده است. قاب این ساعت از جنس استیل ضد زنگ بوده و بند آن از جیر مصنوعی ساخته شده است.
S2/01: این مدل رنگ قهوه‌ای دارد و با الهام از چمبر صفحات صوتی طراحی شده است. قاب این ساعت از جنس استیل ضد زنگ با پوشش PVD قهوه‌ای بوده و بند آن از جیر طبیعی ساخته شده است.
S3/01: این مدل به رنگ سبز است و با الهام از توربین بادی طراحی شده است. قاب این ساعت از جنس پلاستیک پلی‌کربنات بوده و بند آن از سیلیکون ساخته شده است.
کالکشن A: این کالکشن در سال ۲۰۱۶ عرضه شد و ساعت‌های آن به شکل مثلث است. قطر این ساعت‌ها ۴۵ میلی‌متر بوده و صفحه نمایش آن‌ها متشکل از عقربه، دایره و پروانه نشانگر ساعت، دقیقه و ثانیه است. 
برخی از مدل‌های معروف این کالکشن عبارتند از:
A1/01: این مدل دارای رنگ نقره‌ای بوده و با الگوی توربین هیدروپونیک طراحی شده است. قاب این ساعت از جنس استیل ضد زنگ بوده و بند آن از جیر مصنوعی ساخته شده است.
A2/01: این مدل به رنگ قهوه‌ای بوده و با الگوی توربین خورشیدی طراحی شده است. قاب این ساعت از جنس استیل ضد زنگ با پوشش PVD قهوه‌ای بوده و بند آن از جیر طبیعی ساخته شده است.
A3/01: این مدل رنگ نارنجی دارد و با الگوی توربین هسته‌ای طراحی شده است. قاب این ساعت از جنس پلاستیک پلی‌کربنات بوده و بند آن از سیلیکون ساخته شده است.
کالکشن K: این کالکشن در سال ۲۰۱۸ عرضه شد و قطر ساعت‌های آن ۴۵ میلی‌متر است. برخی از مدل‌های معروف این کالکشن عبارتند از:
K1/01: این مدل رنگ نقره‌ای دارد و با الگوی توربین موتور طراحی شده است. قاب این ساعت از جنس استیل ضد زنگ بوده و بند آن از جیر مصنوعی ساخته شده است.
K2/01: این مدل رنگ قهوه‌ای دارد و با الگوی توربین ژنراتور طراحی شده است. قاب این ساعت از جنس استیل ضد زنگ با پوشش PVD قهوه‌ای بوده و بند آن از جیر طبیعی ساخته شده است.
K3/01: این مدل به رنگ صورتی بوده و با الگوی توربین مخلوط کن طراحی شده است. قاب این ساعت از جنس پلاستیک پلی‌کربنات بوده و بند آن از سیلیکون ساخته شده است.
کالکشن V: این کالکشن که در سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه شد، ساعت‌های آن شکل پنج‌ضلعی دارند و قطر آن‌ها ۴۵ میلی‌متر است. این مدل‌ها دارای یک صفحه نمایش مستطیل شکل و کوچک هستند که متشکل از چندین لایه بوده و نشان‌دهنده ساعت، دقیقه، ثانیه و روز هفته هستند. این ساعت‌ها با الهام از طراحی فضایی و موشک‌های فضایی ساخته شده‌اند. برخی از مدل‌های معروف این کالکشن عبارتند از:
V1/01: این مدل رنگ نقره‌ای دارد و با الهام از توربین فضانوردی طراحی شده است. قاب این ساعت از جنس استیل ضد زنگ بوده و بند آن از جیر مصنوعی ساخته شده است.
V2/01: این مدل رنگ قهوه‌ای دارد و با الگوی توربین فضایی طراحی شده است. قاب این ساعت از جنس استیل ضد زنگ با پوشش PVD قهوه‌ای بوده و بند آن از جیر طبیعی ساخته شده است.
کالکشن T: این کالکشن که در سال ۲۰۱۹ به بازار عرضه شد، ساعت‌های آن شکل مثلثی دارند. و قطر آن‌ها ۴۵ میلی‌متر است. برخی از مدل‌های معروف این مجموعه عبارتند از:
T1/01: این مدل رنگ نقره‌ای دارد و با الگوی توربین آب طراحی شده است. قاب این ساعت از جنس استیل ضد زنگ بوده و بند آن از جیر مصنوعی ساخته شده است.
T2/01: این مدل رنگ قهوه‌ای دارد و با الهام از توربین بخار طراحی شده است. قاب این ساعت از جنس استیل ضد زنگ با پوشش PVD قهوه‌ای بوده و بند آن از جیر طبیعی ساخته شده است.
T3/01: این مدل رنگ آبی دارد و با الگوی توربین بادی طراحی شده است. قاب این ساعت از جنس پلاستیک پلی‌کربنات بوده و بند آن از سیلیکون ساخته شده است.
قیمت ساعت سون فرایدی
ساعت‌های سون فرایدی با طراحی منحصر به‌فرد و کیفیت بالای خود بسته به هر مدل و امکانات آن قیمت متفاوتی دارند. حداقل قیمت این ساعت از ۷۵۰ دلار شروع می‌شود و تا ۲.۰۰۰ دلار نیز ادامه دارد. در این میان بسیاری از سودجویان مدل تقلبی این ساعت را به قیمت‌‌‌ اصل آن به فروش می‌رسانند. 
برای اطمینان از خرید ساعت اصل با قیمت مناسب می‌توانید آن را از نمایندگی‌های رسمی فروش سون فرایدی مانند فروشگاه اینترنتی آماتیس خرید کنید. سون فرایدی دارای بیش از ۷۰۰ نمایندگی فروش در سراسر دنیا است که در ایران نیز محصولات خود را توسط آماتیس عرضه می‌کند. 
جمع بندی
SEVENFRIDAY یک برند سوئیسی است که ساعت‌هایی با طراحی‌های متفاوت و نوآورانه را ارائه می‌دهد. این محصولات با استفاده از مواد با کیفیت و مقاوم ساخته شده‌اند و دارای مدل‌های گوناگون و جذاب هستند. از جمله ویژگی‌های منحصر به فرد ساعت‌های این برند صفحه نمایش پیچیده، امکان احراز هویت با تراشه NFC، قابلیت تغییر بند و… است. شما می‌توانید براساس سلیقه و بودجه‌تان طرح مورد نظر خود را انتخاب کرده و ساعت سون فرایدی اصل را از سایت ما خریداری کنید.
 

+ بیشتر...

تلفن پشتیبانی :22924819-09122067260

هفت روز هفته، ساعت 10 الی 22 پاسخگوی شما هستیم

بازگشت به بالا